Якою буде масова частка н2so4 в розчинi ,добутому при зливаннi 70 грам и5% ного i 40%ного розчинiв кислоти?

papa63428 papa63428    1   26.05.2019 02:00    0

Ответы
Sasha25rrtt Sasha25rrtt  22.06.2020 10:59
M1=70*0.05=3.5г
m2=70*0.4=28г
массовая доля=(3.5+28)/140=0.228,
в процентах:0.228*100=22.8%
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия