Який об'єм SO2 прореагував із натрій гідроксидом за н.у., якщо кількість речовини солі, що утворилась 0,2 моль?

kamil7777 kamil7777    1   24.08.2021 10:25    1

Ответы
huntress26 huntress26  24.08.2021 10:30

4.48л

Объяснение:

2 NaOH + SO2 → H2O + Na2SO3

хмольSO2   0,2моль Na2SO3

 1мольSO2   1моль Na2SO3

хмольSO2=0,2*1/1=0,2моль

V(SO2)=n*Vm=0.2*22.4=4.48л

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия