Який об'єм пропану і кисню (в перерахунку на нормальні умови ) вступили в реакцію горіння ,якщо після охолодження продуктів реакції утворилося 24 мл води ?

sorokovilya sorokovilya    1   14.05.2020 14:25    7

Другие вопросы по теме Химия