Яка маса сульфур ( iv ) оксиду утвориться при взаємодії сірки з киснем 48 г?

retrovaweforyou retrovaweforyou    3   31.08.2019 13:50    2

Ответы
пмнирче пмнирче  06.10.2020 07:54
Дано:
m(O2) = 48 r
Знайти:
m(SO2)-?

M(O2) = 32 г/моль
n(O2) = 48 г/32 г/моль = 1.5 моль
S + O2 = SO2
n(SO2)=n(O2)
n(SO2) = 1,5 моль
M(SO2) = 64 г/моль
m(SO2) = 1,5 моль*64 г/моль = 96 r
Відповідь: 96 г
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия