Яка маса солі утвориться внаслідок взаємодії 40г кальцій оксиду з нітратною кислотою?

Karinanika1 Karinanika1    3   24.02.2021 23:27    2

Ответы
ppdfsaf ppdfsaf  26.03.2021 23:34

m(CaO) = 40 g

m(соли) - ?

n(CaO) = 40 / 56 = 0.71 mol (округлил к сотым)

0.71 mol                  x mol

CaO + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + H2O

1 mol                       1 mol

1:0.71 = 1:x

x = 0.71

m(Ca(NO3)2) = 0.71 * 164 = 116.44 g

ответ: m(Ca(NO3)2) = 116.44 g.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия