Яка маса сажі виділиться при термічному розкладі 90 г етану?

nubpolymaster nubpolymaster    3   29.06.2019 18:40    2

Ответы
Kornella Kornella  02.10.2020 15:26
C₂H₆=(t)2C+3H₂
Знайдемо кількість речовини етану:
n(C_2H_6)= \frac{m(C_2H_6)}{M(C_2H_6)}= \frac{90}{30}=3 моль
n(C)=2n(C₂H₆)=2 * 3 моль = 6 моль (за рівняння)
Знайдемо масу сажі:
m(C)=n(C)*M(C)=6*12=72 г
ответ: 72 г
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия