Яка маса оксиду калію взаємодіє з водою, якщо в результаті реакції утвориться гідроксид калію кількістю речовини 2,5 моль?

artur283 artur283    3   27.08.2019 07:10    2

Ответы
abbasbayaliev abbasbayaliev  03.08.2020 09:31
K₂O+H₂O=2KOH

\frac{v(K2O)}{v(KOH)} = \frac{1}{2}
v(K₂O)=v(KOH)/2
v(K₂O)=2.5/2=1.25 моль

v(K₂O)=\frac{m}{M}
M(K₂O)=94 г/моль
m(K₂O)=M(K₂O)*v(K₂O)
m(K₂O)=1.25 моль * 94 г/моль=117.5 г
ответ: 117.5 г
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия