Яка маса купрум(ІІ) нітрату утвориться під час взаємодії нітратної кислоти масою 5,2 г купрум(ІІ) оксидом?

yuliya216 yuliya216    2   17.03.2021 14:40    0

Ответы
ymnый0 ymnый0  16.04.2021 14:47

Объяснение:

   5,2 г                                    Х г

 2HNO3      +    CuO    =    Cu(NO3)2    +    H2O

n=2 моль                           n=1 моль

М=63 г/моль                     М = 188 г/моль

m = 126 г                           m=188 г

5,2 г  HNO3   -   Х г   Cu(NO3)2

126 г  HNO3   -  `188 г  Cu(NO3)2

m(Cu(NO3)2) = 5,2 * 188 / 126 = 7,76 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия