Яка маса алюміній сульфату потрібна для взаємодії з 8 грамами натрій гідооксиду

derakA derakA    3   04.03.2019 10:38    3

Ответы
ggggdcdxf ggggdcdxf  24.05.2020 19:06

      Х г                      8 г

  Al2(SO4)3     +     6NaOH    =   2Al(OH)3     +    3Na2SO4

n=1 моль                  n=6 моль

М =342 г/моль        М =40 г/моль

m=342 г                   m=240 г

Х г  Al2(SO4)3   -   8 г   NaOH

342 г Al2(SO4)3  -  240 г NaOH

m(Al2(SO4)3) = 342 * 8 / 240 =11,4 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
mmmmm30 mmmmm30  24.05.2020 19:06

решение во вложении )))))))))))))))))))


Яка маса алюміній сульфату потрібна для взаємодії з 8 грамами натрій гідооксиду
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия