Яка кількість речовини міститься в амоніаку nh3 масою 68 г?

Polina19790 Polina19790    2   26.09.2019 19:01    3

Ответы
druwban druwban  08.10.2020 20:58
M(NH3)=68 г;
n=?
n=m/M
M=Mr
Mr(NH3)=Ar(N)+3*Ar(H)=14+3*1=17
n=68/17=4 моль
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия