Визначте обєм метану (н. який можна добути з вуглецю массою 24 г і водню, якщо масова частка виходу продукту становить 97%

evamakuh evamakuh    1   03.10.2019 02:40    2

Ответы
liza0281 liza0281  27.08.2020 11:57

C+2H2=CH4

M(C)=12г/моль

n(C)=24/12=2моль

nC:nCH4=1:1

n(CH4)=2моль

V=22,4*2*97/100=43,456л

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия