Визначне і вкажіть кількість речовини калій сульфату, маса якого станвчить 87 г?

01mrfrost10p0cb3m 01mrfrost10p0cb3m    1   28.08.2019 11:00    0

Ответы
petrov100469 petrov100469  09.09.2020 10:26
V = m/М
М  = 78 + 32+ 64 = 174 г/моль
V (K2SO4) = 87/ 174 = 0.5 моль
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия