Визначити невідомий елемент якщо його вищий оксид має форму mr ro а маса 217

gubankowauly19 gubankowauly19    2   27.09.2019 20:40    1

Ответы
BNN11 BNN11  21.08.2020 17:15
Hg
Mr(HgO)=201+16=217
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
kanamariya021 kanamariya021  21.08.2020 17:15

дано

M(ЭО) = 217 г/моль

М(Э)-?

Ar(O) = 16 g/mol

ЭО = 217

Э = 217 - Ar(О)

Э = 217 - 16 = 201 - По табл. Менделеева это Ртуть Hg

ответ РТУТЬ

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия