виведіть формулу органічної речовини, якщо масові частки елементів у ній наступні Карбон - 51.89% Гідрогену - 9.73% Хлору _38.38%. Відносна густина пари речовини за повітрям 3.19

Dameni04 Dameni04    2   20.09.2021 11:55    0

Ответы
Ліка2006 Ліка2006  20.09.2021 12:00

C4H9Cl

Объяснение:

3.19*29=92.5

51.89/12=4.32

9.83/1=9.83

38.38/35.5=1.08

4.32/1.08=4 карбон (С)

9.83/1.08=9 Гідроген (Н)

1.08/1.08=1 хлор (Cl)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия