В1 л води розчинили 2 моль харчової соди nahco3 .визначіть масову частку соди в утвореному розчині .якщо можна то будь-ласка з дано

Lizunochek2329 Lizunochek2329    3   05.10.2019 18:50    0

Ответы
gjgfhbj5 gjgfhbj5  09.10.2020 22:25

Дано:

V(H2O)=1л=1000мл

n(NaHCO3)=2моль

Знайти:

w(NaHCO3)-?

                   Розв'язок

М(NaHCO3)=23+1+12+48=84г/моль

m(NaHCO3)=2*84=168г

m(H2O)=1*1000=1000г

m(розчину NaHCO3)=1000+168=1168г

w(NaHCO3)=168/1168*100=14%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия