В якій масі води потрібно розчинити 25г солі, якщо її

масова частка буде становити 20%?​

учченица учченица    1   12.05.2020 21:00    1

Ответы
aaaaa123456789p aaaaa123456789p  18.08.2020 15:23

25=20%

X=100%

2500=20X

2X=250

X=125g

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия