ів. Хімія 9 клас. Задача. Яка кількість речовини осаду утвориться в результаті взаємодії 42,6 г розчину з масовою часткою нітрат алюмінію 25% з розчином гідроксиду натрію

maximyakimov20p00ywe maximyakimov20p00ywe    2   15.12.2020 19:39    1

Ответы
mollayevadinara mollayevadinara  14.01.2021 19:58

Объяснение:

3NaOH + Al(NO3)3= 3NaNO3 + Al(OH)3

m(Al(NO3)3)= 42.6*0.25=10,65г

n(Al(NO3)3)=10.65/213=0.05 моль

n(Al(NO3)3)=n(Al(OH)3)=0.05 моль

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия