Відносна густина газу за воднем становить 17. знайдіть масу 1,00 л (н. у.) цього газу. яка його відносна густина за пові

Nastenka5738 Nastenka5738    3   14.06.2019 20:30    0

Ответы
gashuna gashuna  12.07.2020 09:24
1)Зн Mr(газу)=17х2=34
2)Зн n=1/22.4=0,0446
3)Зн m=nxM=34x0.0446=1.52г
4)D(пов.)=34/29=1,17
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия