Улабораторній установці каталітичним окисненням сульфур(iv) оксиду кількістю речовини 5 моль добули сульфур(vi) оксид масою 240 г. обчисліть відносний вихід (%) сульфур(vi) оксиду.

Dikaya24 Dikaya24    3   22.09.2019 00:10    2

Ответы
qmerry128 qmerry128  08.10.2020 08:16
Дано:
n(SO2) = 5 моль
mпр.(SO3) = 240 г.

Найти: w(вых. SO3) - ?
Решение:
2SO2 + O2 = 2SO3
n(SO3):n(SO2) = 1:1
n(SO3) = 5 моль
M(SO3) = 80 г/моль
mтеор.(SO3) = 80 * 5 =  400 г.
w(вых.) = mпр./mтеор. = 240/400 = 0.6 * 100 = 60%
ответ: w(вых. SO3) = 60%
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия