Укажи, який об'єм (л) займе 45,15⋅1023 молекул газу криптону Kr за нормальних умов:​

Beauty50 Beauty50    2   18.01.2021 15:03    1

Ответы
slavabancov slavabancov  17.02.2021 15:04

Объяснение:

Дано

N(Kr) =45,15*10²³ молекул

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

V(Kr)

n(Kr) = N(Kr) / Na = 45,15*10²³ / 6,02*10²³ = 7,5 моль

V(Kr) = Vm * n = 22,4 л/моль * 7,5 моль =168 л

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия