У волі масою 100 г розчинили 6г цукру. Обчисліть масову частку цукру в отриманому розчині.​

123456890122121212 123456890122121212    2   29.03.2020 21:27    0

Ответы
ali6619 ali6619  12.10.2020 08:48

ответ: 5,66%

Дано:

m(H2O) = 100 г

m(цукру) = 6 г

ω - ?

Объяснение:

m(розч.) = 100 г + 6 г = 106 г

ω = 6 г/106 г = 0,0566 або 5,66%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
milarudneva449 milarudneva449  12.10.2020 08:48

Відповідь: 0,0566 або 5,66%.

Пояснення: w(р.р.) = m(р.р.) / (m(р.р.) + m(р-ка)) = 6 / (6+100) = 0,0566; 5,66%.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия