у воді масою360 г розчинили 12г солі.обчисліть масову частку натрій хлориду у всьому розчині. пд ​

vlinkova4 vlinkova4    2   31.05.2021 10:46    0

Ответы
viktoria190290 viktoria190290  31.05.2021 10:50

Відповідь:

w(NaCI)= 3,226%

Пояснення:

m(NaCI)=12г m(H2O)=360г

w(NaCI)= 12/(360+12) = 12/372 = 0,03226 ~ 3,226%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия