У розчин купрум 2 сульфату масою 200г із масовою часткою солі 6% занурили залізну пластину . У ході реакції маса залізної пластини збільшилась на 0,32г Визначте масові частки %солей в утворені розчин ть​

dwinchester15 dwinchester15    1   18.10.2020 14:13    0

Ответы
mczuf mczuf  18.10.2020 15:01

CuSO4 + Fe = FeSO4 + Cu

               56 г                 64 г

Примемо кількість заліза та міді за х моль

Примем количество железа и меди за х моль

64х-56х = 1,5

х=0,1875

m(Fe) = 56*0.1875=10.5 г

m(Cu) = 64*0.1875 = 12  г

ответ/Відповідь: 10,5 г железа и 12 г меди

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия