Технічний спирт отримують гідратацією етилену. визначити практичний вихід спирту, якщо з 448 м3 етену отримали 690 кг спирту. 20 ів !

АллахВТравелах АллахВТравелах    2   26.09.2019 18:10    1

Ответы
аяшка3 аяшка3  16.08.2020 22:44
Дано
m практ(C2H5OH) = 690 кг
V(C2H4) = 448 m3

η(C2H5OH) - ?
C2H4+H2O -->C2H5OH
n(C2H4) = V / Vm = 448 / 22.4 = 20 kmol
n(C2H4) = n(C2H5OH) = 20 kmol
M(C2H5OH) = 46 kg / kmol
m(C2H5OH) = n*M = 20*46 = 920 kg
η(C2H5OH) = 690 / 920 * 100% = 75 %
ответ 75%
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия