Іть обчислити об'єм сірководню кількістю речовини 3 моль!

nikitosik1296 nikitosik1296    1   12.06.2019 12:50    9

Ответы
kindgirl999 kindgirl999  09.07.2020 23:54
Дано:
n (H₂S) = 3 моль.
Найти:
V (H₂S) – ?
Решение:
V (H₂S) = 3 моль · 22,4 л/моль = 67,2 (л).
ответ: 67,2 л.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия