Суміш міді і оксиду масою 100 г обробили хлоридною кислотою. при цьому утворилося 1 моль води. яка маса міді у суміші?

Dashazavalish Dashazavalish    1   29.07.2019 12:40    1

Ответы
Gutlock Gutlock  27.09.2020 12:17
M(CuO) = 80 г/моль
СuO + 2HCl = CuCl2 + H2O
Із стехиометричних коефіцієнтів рівняння реакції слідує, що n(CuO)=n(H2O)=1 моль
m(CuO)=n(CuO)*M(CuO)=1 моль*80 г/моль = 80 г
m(Cu) = 100 г - 80 г = 20 г
Відповідь: 20 г міді
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия