Скільки води та розчину з масовою часткою аміаку 25% треба для виготовлення 500 г розчину з масовою часткою аміаку 3%?

aleksandrzhark aleksandrzhark    3   04.06.2019 16:40    0

Ответы
ulzhanzeinulla ulzhanzeinulla  05.07.2020 14:55
М в-ва=м р-ра*ω/100%=500*3%/100%=15г
м р-ра= м ва*100%/ω=15*100%/25%= 60г
м воды = 500г -60г=440г
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия