Скільки столових ложок солі потрибно розчинити в 1 л води щоб отримати розчин з масовою часткою солі 6%?

Remrans Remrans    2   06.04.2021 22:35    0

Ответы
KondratevS200 KondratevS200  06.05.2021 22:36

2ст. ложки

1л=1000мл

1000мл=100%

6%від 1000мл=60г

в 1 столовій ложці 30-35г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия