Скільки літрів водню виділитися при взаємодії 12 г манію з сульфатною кислотою.

MrFear41 MrFear41    3   15.08.2019 05:00    2

Ответы
afdsfdsafdsfdsf afdsfdsafdsfdsf  04.10.2020 20:19
12 г Х л
Мg. + H2SO4. -> MgSO4. + H2
n=1 моль n= 1 моль
М = 24 г/моль Vm= 22,4 л/моль
m=24 г V= 22,4 л

12 г Mg. - Х л Н2
24 г Mg. - 22,4 л Н2

V(H2)= 12 * 22,4 / 24 = 11,2 л
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия