Скільки грамів води утвориться при взаємодії алюміній оксиду із 146 г хлоридної кислоти?​

барни6 барни6    1   02.04.2021 19:14    0

Ответы
egorviktorov20 egorviktorov20  02.04.2021 19:20

Объяснение:

                          146 г                               Х г

 Al2O3     +      6HCl    =   2AlCl3    +    3H2O

                      n=6 моль                        n=3 моль

                    М = 36,5 г/моль              М = 18 г/моль

                    m=219 г                             m=54 г

146 г   HCl    -    Х г   Н2О

219 г   HCl    -   54 г   Н2О

m(H2O) = 146 * 54 / 219 = 36 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия