Розв'язати задачу: У водіі масою 140 г розчинили 60 г калій нітрату. Яка масова частка солі у розчині?​

Sveta11111111Love Sveta11111111Love    1   06.05.2021 18:00    0

Ответы
HeLLDeViLL HeLLDeViLL  06.05.2021 18:10

m  раствора = 140 + 60 = 200г

массовая доля соли = 60 / 200 = 0,3 или 30%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия