Розрахуйте кількість речовини амоніаку об'ємом 11,2 л: А. 1 моль В. 2 моль Б. 0,5 моль Г. 0,1 моль

pirmnastia pirmnastia    3   02.02.2022 03:48    0

Ответы
Мижоп Мижоп  16.03.2022 01:23

Б.0.5 моль

Объяснение:

Дано:

V(NH3)=11.2 л

n(NH3)=?

n=V/Vm

n=11.2/22.4=0.5 моль

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия