по формулi:w=mреч./м розч,*100% щоб знати масу речовини ми множимо масову частку на масу розчину і ділемо на 100%
20*15%/100%=3 грами, знаходимо масу Н2О: 20-3=17
по формулi:w=mреч./м розч,*100% щоб знати масу речовини ми множимо масову частку на масу розчину і ділемо на 100%
20*15%/100%=3 грами, знаходимо масу Н2О: 20-3=17