При взаємодії 15,6 г лужного металу з водою,виділилось 4,48 л водню (н.у). визначте метал. 25 ів,іть будь ласка!

Xoroshiyi Xoroshiyi    3   05.07.2019 13:10    1

Ответы
медныйвсадник медныйвсадник  02.10.2020 20:41
При взаємодії 15,6 г лужного металу з водою,виділилось 4,48 л водню (н.у). Визначте метал. 
 15.6                    4.48
2R+2H2O=2ROH+H2
2x                      22.4

15.64.48
2x22.4           x=15.6*22.4/4.48/2  x=39 Єто елемент К- калий его атомная маса 39
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия