При окисленні 50 г водного розчину глюкози амоніачним розчином арґентум (і) оксиду було отримано 5,4 г осаду. визначити масову частку (%) глюкози в розчині.

borshliba borshliba    1   29.07.2019 08:50    7

Ответы
Suzdik23 Suzdik23  27.09.2020 10:52
        х г                                                        5,4 г
C5(OH)5CHO+Ag2O = C5(OH)5COOH + 2Ag
  180 г                                                          216 г   
Визначаємо масу глюкози:
х=4,5 г
Визначаємо масову частку глюкози в розчині:
ω=4,5 г/50 г×100%=9%
Відповідь: 9%
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия