Під час взаємодії 21 г заліза з сіркою виділилось 36.54 кДж. складіть термо хімічне рівняння реакції.

сссссср222 сссссср222    1   10.01.2022 04:00    0

Ответы
Alina2006mark Alina2006mark  10.01.2022 06:00

ответ: Fe(тв.) + S(тв.) = FeS(тв.) + 97,44 кДж

Дано:

m(Fe) = 21 г

Q' = 36,54 кДж

Найти:

Q-?

Объяснение:

M(Fe) = 56 г/моль

n(Fe) = m/M = 21 г/56 г/моль = 0,375 моль

Складаємо ТХР

Fe(тв.) + S(тв.) = FeS(тв.) + Q

З ТХР бачимо, що при згоранні 0,375 моль заліза виділяється 36,54 кДж енергії. Складаємо пропорцію:

0,375 моль Fe - 36,54 кДж

1 моль Fe Q кДж

Q = 1 моль*36,54 кДж/0,375 моль = 97,44 кДж

Таким чином термохімічне рівняння (ТХР) прийме вид:

Fe(тв.) + S(тв.) = FeS(тв.) + 97,44 кДж

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия