оксид тривалентного металу масою 3,04 г повністю прореагував із хлоридною кислотою.внаслідок реакції утворилося 6,34 г солі.яка формула оксиду?

arseny666 arseny666    2   06.08.2019 06:00    1

Ответы
Павел22032006 Павел22032006  04.10.2020 00:34
Me2O3 + 6HCl = 2MeCl3 + 3H2O
3,04:(2х+48) = 6,34:(2х+213)
-6,6х = -343,2
х = 52 - этот металл хром,
формула его оксида Cr2O3
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия