Обчислить масову частку W соли в розчыни якщо у води масою 57 г розчинили силь масою 3 г

kazachok2 kazachok2    2   29.04.2020 22:45    0

Ответы
said97 said97  12.08.2020 18:23

5%

Объяснение:

весь розчин 60г

w= 3 : 60 = 0.05 = 5%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия