Обчисліть яка кількість речовини кисню необхідна для спалювання сірководню кількістю 1,5 моль іть будь ласка 8 клас

Oliawait Oliawait    2   10.03.2021 11:21    2

Ответы
Pawelikot Pawelikot  10.03.2021 11:30

Объяснение:

   1,5 моль         Х моль

  2H2S      +      3O2     =    2SO2     +     2H2O

n=2 моль           n=3 моль

1,5 моль   H2S   -   Х моль   О2

2 моль   H2S     -   3 моль   О2

n(O2) = 1,5 * 3 / 2 = 2,25 моль

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия