Обчисліть та запишіть формулу сполук ,до складу якої входять: магній -41,38% ,оксиген -55,17% ,гідроген 3,45%

Федот2003 Федот2003    3   14.06.2019 13:00    4

Ответы
КсенияКэт КсенияКэт  12.07.2020 06:48
1)n= 41,38·M     =1,0170253
        24,305·100

2)n=55,17·M     =0,0344834
       1,0079·100

3)n=3,45·M       =0,0342295
       15,999·100

 4) 1,0170253 : 0,0344834 : 0,0342295
      1             :       2         :       3
Відповідь: Mg(OH)2
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия