Обчисліть об'єм, що займають 100г сульфуру lV оксид

Selbrit Selbrit    2   20.05.2021 01:03    0

Ответы
ккк127 ккк127  19.06.2021 01:04

М (SO2) = 64г/моль

n (SO2) = 100/64=1,5625 моль

V (SO2) = 1,5625×22,4=35л

ответ: 35л

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия