Обчисліть масу солі, яка утвориться в результаті взаємодії 120 г оцтової кислоти і достатньою кількістю калій гідроксиду

Ramble2285 Ramble2285    2   21.09.2019 13:20    6

Ответы
marehkolia2343Apple marehkolia2343Apple  27.08.2020 01:19
CH3COOH+KOH=CH3COOK+H2O
   120г.                       хг.
  60г/моль.              98г/моль.

х= 120*98/60=196 г.

m(CH3COOK)=196г. 
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия