Обчисліть масу солі й води необхідні для приготування масою 280г з масовою часткою 40%​

VetaRo VetaRo    3   29.03.2021 13:38    0

Ответы
GerDeBye GerDeBye  28.04.2021 13:39

m(солі)=280*40/100=112

m(H2O)=280-112=168

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия