Обчисліть масу солі в розчині, що містить 148 г води з масовою часткою солі 1,3 %.
ів

witerold witerold    3   30.05.2023 22:02    0

Ответы
austimenko291 austimenko291  30.05.2023 22:03
Масова частка солі в розчині виражається як відношення маси солі до загальної маси розчину, помножене на 100%.

Масова частка солі = (маса солі / маса розчину) * 100%

Знаючи масову частку солі і масу розчину (148 г води), ми можемо обчислити масу солі.

Маса солі = (масова частка солі / 100%) * маса розчину

Масова частка солі = 1,3%

Маса розчину = 148 г

Маса солі = (1,3% / 100%) * 148 г = 0,013 * 148 г = 1,924 г

Таким чином, маса солі в розчині становить приблизно 1,924 г.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия