Обчисліть масу солі, що утворюється при взаємодії етановою кислоти з 400 г кальцій карбонату

olya0611 olya0611    3   12.05.2020 16:48    0

Ответы
влад2314 влад2314  14.10.2020 14:51

                        400г.            xг.

2CH3COOH+CaCO3→ (CH3COO)2Ca + H2O + CO2

                        100            158

Mr(CaCO3)=100г/моль

Mr((CH3COO)2Ca))=158г/моль

400/100=x/158

x=400*158/100=632г.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия