Обчисліть масу продукту взаємодії амінооцтової кислоти масою 10 г з калій гідроксидом масою 6 г

farhinura10009 farhinura10009    2   08.05.2020 12:07    6

Ответы
VikaS11111 VikaS11111  14.10.2020 11:11

дано

m(ppa CH3COOH) = 60 g

W(CH3COOH) = 10%

m(KOH)-?

m(CH3COOH) = 60 * 10% / 100% = 6 g

CH3COOH+KOH-->CH3COOK+H2O

M(CH3COOH) = 60 g/mol

n(CH3COOH) = m/M = 6 / 60 = 0.1 mol

n(CH3COOH) = n(KOH) = 0.1 mol

M(KOH) = 56 g/mol

m(KOH) = n*M = 0.1 * 56 = 5.6 g

ответ 5.6 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия