Обчисліть масу осаду, що утворюється під час взаємодії натрій сульфату з барій хлоридом масою 4,6 г

yanochka13kol yanochka13kol    2   10.04.2020 13:05    0

Ответы
полина10092003 полина10092003  13.10.2020 01:30

5,1 г

Объяснение:

m(BaSO4)=?

m(BaCl2)=4,6г

BaCl2+Na2SO4->BaSO4(осадок)+2NaCl

M(BaCl2)=35,5*2+137=208 г\моль

n(BaCl2)=m\M=4,6\208=0,022 моль

n(BaSO4)= n(BaCl2)=0,022 моль

M(BaSO4)=32+16*4+137= 233 г\моль

m(BaSO4)=M*n=233*0,022=5,1г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия