обчисліть масу натрію яку можна добути зі сполуки натрію з окзигеном Na2O масою 250г.Масою часткою натрію 0.7

ангелина123456543216 ангелина123456543216    1   13.12.2021 19:24    2

Ответы
slusarenkolena slusarenkolena  02.02.2022 17:31

Что нам дано:

(m - масса)

( n - моль/частица)

m (Na2O) - 250г.

n (Na) - 0.7 моль.

m (Na) -?

Мы будем использовать две формулы, это;

1)m=n * M

2)M=n/m

Теперь просто вставляем в формулу:

2-формула.

M=n/m

M=0.7/250= 0,0028.

1-формула.

m=n * M

m=0.7 * 0,0028 = 0,00196.

m (Na) =0,00196г.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия