Обчисліть масу карбон(4) оксиду, яка виділяється під час згоряння 75 г етану, що описують рівнянням: 2c2h6(г) + 702(г)=4co2()+6h2o(г)

Ээн Ээн    2   17.09.2019 23:10    4

Ответы
ВладАхтубинск ВладАхтубинск  07.10.2020 22:51
2C2H6+7O2=4CO2+6H2O
M(C2H6)=30\M(CO2)=44г/моль
n(C2H6)=75/30=2,5моль
nC2H6:nCO2=2:4=1:2
n(CO2)=2,5*2=5моль
m(CO2)=44*5=220г
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия