Обчисліть масу(г) натрій гідроксиду у розчині 40мл з масовою часткою речовини 32%,густина якого становить 1,25г/см^3 будь-ласка ів

левецинкking левецинкking    1   24.04.2019 08:59    0

Ответы
pestowasonya pestowasonya  30.09.2020 14:32

ответ: 16 г

Дано:

V(p.NaOH) = 40 мл

ω(NaOH) = 32% або 0,32

р = 1,25 г/см³ = 1,25 г/мл

Знайти:

m(NaOH)-?

Розв'язок.

m(p.NaOH) = p*V = 40 мл*1,25 г/мл = 50 г

m(NaOH) = m(p.NaOH)*ω(NaOH) = 50 г*0,32 = 16 г


Обчисліть масу(г) натрій гідроксиду у розчині 40мл з масовою часткою речовини 32%,густина якого стан
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия